🆙️ Сьогодні відбулася друга зустріч робочої групи з метою розробки інтелектуальних ігор для школярів-учасників євроклубів з права ЄС.
🧑‍💻👩‍💻 Зустріч пройшла в гібрідному форматі за участі Координатора проєкту FREEGOOD Елли Деркач та доцента кафедри конституційного, міжнародного і кримінального права, відповідальної за профорієнтаційну роботу Олени Письменної.
🗣 Лідери команд – здобувачі СО “Магістр” юридичного факультету Богдана Довгань та Денис Захарчук презентували свої ідеї щодо освітніх ігор для покоління юних правників.
👥️ Учасники заходу сформували команди, що об’єднали талановитих та творчих студентів з різних факультетів Донецького національного університету імені Василя Стуса, та розпочали роботу в групах.

#ErasmusPlus #ErasmusUA #JeanMonnet #FREEGOOD