12 лютого 2024 р. відбулася презентація проєкту Еразмус+ напряму Жан Моне “Свобода руху товарів, послуг та осіб: досвід ЄС для України” [FREEGOOD] для здобувачів вищої освіти юридичного факультету Донецького національного університету імені Василя Стуса та запрошених стейкхолдерів.

Захід урочисто відкрив ректор Донецького національного університету імені Василя Стуса Ілля Хаджинов, привітавши учасників та окресливши основні напрями роботи.

Координатор проєкту, професор Елла Деркач висвітлила цілі, завдання, напрями та очікувані результати проєкту, представила команду виконавців проєкту, розповіла про можливості співпраці в межах проєкту для студентів та запрошених стейкхолдерів.

У презентації проєкту взяли участь члени команди: завідувач Кафедра конституційного, міжнародного і кримінального права Ольга Турченко та професор Кафедра цивільного права і процесу ДонНУ ім. Василя Стуса Лілія Амелічева.

Захід відбувся у натхненній дружній атмосфері, запам’ятався яскравою енергетикою, став платформою для нетворкінгу та подальшого індивідуального розвитку.