🇪🇺 🇺🇦 В рамках проєкту Jean Monnet Module Erasmus+ “Free Movement of Goods, Services and People: EU Experience for Ukraine” 7 березня 2024 року стартував для всіх учасників євроклубів України онлайн-тренінг «Навчання та працевлаштування в ЄС та Україні», на першій сесії якого можна було дізнатися про можливості навчання в Європейському Союзі та Україні.
🔶 Захід відкрили в.о. Директора Навчально-наукового інституту розвитку академічного персоналу Світлана Жильцова, Координаторка євроклубу “Вікно в Європу” Оксана Країло, Координатор проєкту FREEGOOD Елла Деркач, які привітали учасників та окреслили напрями подальшої співпраці.
🔶 Тренерки першої сесії Тетяна Міхайліна та Лілія Амелічева донесли вимоги та чіткий алгоритм вступу до університетів ЄС, збору необхідних документів та закріпили здобуті знання в інтерактивній формі.
🙏 Дякуємо учасникам за залученість та інтерес до заходів в рамках проєкту!
🔶 Чекаємо на другу сесію онлайн тренінгу!

#ErasmusPlus #ErasmusUA #JeanMonnet #FREEGOOD