Запрошуємо всіх учасників євроклубів на онлайн-тренінг «Навчання та працевлаштування в ЄС та Україні» 7 та 14 березня 2024 року, на якому можна дізнатися про можливості навчання та працевлаштування в Європейському Союзі та Україні. Цей тренінг буде корисним для тих, хто: планує навчатися та/або працювати за кордоном, хоче порівняти можливості навчання та працевлаштування в ЄС та Україні, шукає роботу в ЄС та Україні.

РЕЄСТРАЦІЯ НА ТРЕНІНГ: https://forms.gle/vXf7ev9VvcodZVdu6
або за qr-кодом в оголошенні.

КАРТА ТРЕНІНГУ:
Сесія 1 (7 березня 2024 р.):
  • система освіти в ЄС та Україні;
  • вимоги до вступу до університетів ЄС;
  • стипендії та гранти для навчання за кордоном.
Сесія 2 (14 березня 2024 р.):
  • ринок праці в ЄС та Україні;
  • пошук роботи в ЄС;
  • порівняння умов праці в Україні та ЄС

НАШІ ТРЕНЕРКИ-ЕКСПЕРТКИ:
Тетяна Міхайліна: докторка юридичних наук, професорка, професорка кафедри теорії, історії держави і права та філософії права Донецького національного університету імені Василя Стуса, відповідальна особа за академічну мобільність та одна із засновників Школи наукового менторства на юридичному факультеті ДонНУ імені Василя Стуса.
Лілія Амелічева: докторка юридичних наук, професорка, професорка кафедри цивільного права і процесу Донецького національного університету імені Василя Стуса, керівниця Юридичної клініки на юридичному факультеті (спеціалізація трудові спори) ДонНУ імені Василя Стуса, трудовий арбітр.

Тренінг проводиться в рамках міжнародного проєкту Erasmus+ напряму Жан Моне “Free Movement of Goods, Services and People: EU Experience for Ukraine” [FREEGOOD] ERASMUS-JMO-2023-HEI-TCH-RSCH