🇪🇺 🇺🇦 14 березня 2024 року в рамках проєкту Freegood Jean Monnet Module Erasmus+ “Free Movement of Goods, Services and People: EU Experience for Ukraine” відбулася друга частина онлайн-тренінгу «Навчання та працевлаштування в ЄС та Україні» для учасників євроклубів України, на якій можна було дізнатися правові аспекти працевлаштування в Європейському Союзі та Україні.

🔶 Захід відкрили в.о. Директора Навчально-наукового інституту розвитку академічного персоналу Світлана Жильцова, Координаторка євроклубу “Вікно в Європу” Оксана Країло, Координатор проєкту FREEGOOD Елла Деркач, які привітали учасників та окреслили напрями подальшої роботи.

🔶 Тренерка другої сесії Лілія Амелічева охарактеризувала правові засади працевлаштування в країнах ЄС та в Україні в сучасних віськово-політичних умовах, ознайомила учасників тренінгу з умовами отримання блакитної карти для громадян 3-х країн, які мають професійну і академічну кваліфікації.

🔶 Тренерка-асистент Тетяна Міхайліна розповіла учасникам тренінгу особливості заповнення CV, резюме для працевлаштування на підприємствах країн ЄС, а також переваги програми Au Pair для студентської молоді.

🤝 Дякуємо учасникам тренінгу, керівництву євроклубів України за залученість за проявлений інтерес та плідну співпрацю.

#ErasmusPlus #ErasmusUA #JeanMonnet #FREEGOOD